הקרוז החלומי שלכם

”תמיד חלמתם על הפלגות נופש מדהימות באתרים מיוחדים? חברת "טריפנדה" מביאה עד אליכם את כל המידע על כל ההפלגות והאוניות הטובות בעולם!

בואו לחוות את חווית הקרוז.
בית המלון המושלם שלוקח אתכם ליעדים ברחבי העולם.
התקשרו אלינו וצאו לקרוז חלומי, הפליגו ברחבלי העולם, יעדים עוצרי נשימה, ערים תוססות, קניות, היסטוריה ותרבות.
באו לבלות על האוניות החדשות בעולם, עם אוכל בלי הפסקה, מגוון אטרקציות מטורף והצגות ברמה הכי גבוהה.
חושבים על החופשה הבאה שלכם ?
 
השאירו פרטים ונצא לחופשה החלומית שלכם.

בחירת יעד קרוז

היעדים הכי חמים שלנו -רק לבחור...

סירות פופולריות

כמה מהסירות הכי פופולריות שלנו...
LINSSEN Grand Sturdy עד 5 מפליגים
5 לילות בסירה באמסטרדם ב230$
פנישט 1107 PÉNICHETTE LINSSEN Grand Sturdy 34.9 עד 5 מפליגים
5 לילות בסירה באמסטרדם ב230$
אירופה 400 Europa עד 5 מפליגים
5 לילות בסירה באמסטרדם ב230$
אירופה 600 Europa עד 5 מפליגים
5 לילות בסירה באמסטרדם ב230$

השאירו לנו פרטים ומומחה תיירות יעזור לכם!

ממליצים עלינו

ביקורות מלקוחות מרוצים

יצאנו לחופשת שייט קסומה דרך טריפנדה, היה לנו זמן איכות איתם, ובפועל היה לנו מסע באירופה האמיתית, מסעדות מקומיות, תרבות מיוחדת ודברים שלא רואים בערים המתויירות. חופשת השייט נתנה לנו חוויה מיוחדת, של שלווה מצד אחד, אבל גם הרבה מאוד חוויות במקומות מיוחדים ומעניינים. השהות על הסירה היתה מאוד נוחה, יכולנו לבשל לנו את הארוחות בכיף כך שלא היינו צריכים לאכול 3 ארוחות בחוץ כל יום. טריפנדה, באורך פלא, הצליחו קודם ליציאה להוריד לנו את החששות שהיו בנוגע ללקיחת סירה לבד, ובדיעבד הם צדקו, הסירה היתה נוחה לתפעול, ואין ספק שעוד נצא בעתיד לחופשות שייט דומות.

ירון צ'רני
ירון צ'רני לקוח מרוצה

ישראל מטריפנדה אירגן לנו חופשה חלומית בקרוז Haiti, Jamaica ו Mexico. הוא ליווה את התהליך בשלמותו מחשיבה על סוג החופשה ששנינו נהנה ממנה (בעלי אוהב את הים והשמש ואני אוהבת לעשות אטרקציות), למציאת הקרוב הנכון עם הזמנים והיעדים הנכונים, סוג החדר, אטרקציות, מחקר לגבי מיצוי הקרוז וכו. אנחנו גרים הארה״ב והוא התאים את שעות העבודה שלו להפרשי הזמנים, ענה במהירות, היה זמין וסבלן לשינויים שביקשנו (גם כשהיו דקה 90). נהננו מאוד עם העבודה איתו! (אגב, השתמשנו בטריפנדה פעם ראשונה כשהתחתנו כדי למצוא מלונות למשפחה מחול וכולם שמחו מאוד מהייחס האישי והמחירים שמצא). טיפול מסור ומקצועי.

חיה שרמן
חיה שרמן לקוחה מרוצה

כנוסע עסקי מאוד חשובה לי חברה שמבינה את הצרכים שלי, זמינה עבורי, ויודעת לתת את ההמלצות הנכונות, שמח מאוד שמצאתי את טריפנדה, אני סוף סוף מקבל ערך נוסף לנסיעות, לצבירות המיילים, למושבים הנכונים בטיסות ולשדרוגים המפתיעים במלונות.

יניב רוזנברג
יניב רוזנברג לקוח מרוצה

כבעלים של משרד עורכי דין שנוסע ומסיע את עובדיו לכנסים ופגישות בעולם, שמחתי לפגוש חברה שנותנת לי שירות מלא, גם כנוסע עסקי וגם חופשות סקי עם חברים, או בקיץ עם המשפחה.

 

ידידיה בלומהוף
ידידיה בלומהוף לקוח מרוצה