כיצד להתכונן לחופשה

כל המידע כיצד כדי להתכונן לחופשה המהנה שלכם!

מה יכול להיות יותר מרגש מתכנון חופשת השייט שלכם? פשוט דמיינו את האפשרויות האינסופיות! לאן תטיילו? אילו הרפתקאות מרגשות וחדשות יהיו לכם?

בעוד שיש אנשים ששונאים את המחשבה של ארגון הפרטים של חופשתם, זה לא צריך להפוך לטרחה, זה צריך להיות מלהיב! בואו נסתכל על איך לתכנן את חופשת השייט שלכם באמצעות מענה על השאלות הפשוטות הבאות:

אנשים:

כמה אנשים יפליגו? אם מדובר רק בכם ובבן או בת הזוג שלכם או אפילו אם אתם מביאים את הילדים, קל לפעול כמקבלי ההחלטות לגבי לאן ומתי תסעו. אם אתם מטיילים עם משפחה מורחבת יותר, יכול להיות שיידרש קצת יותר תיאום בין כולם. הגיע הזמן לאחד שוב את החברים הוותיקים ואת בני המשפחה האבודים. ולא משנה מה הגילאים שלהם, תמיד ישנן פעילויות וסיורים שישמחו מפליגים בכל הגילאים!

מקומות:

תעצמו את העיניים ותדמיינו את חופשת החלומות שלכם. היכן אתם נמצאים ומה אתם עושים? תובנה פשוטה זו תספק לכם נקודת מוצא מצוינת כשמדובר בתכנון השייט שלכם. האם אתם מעוניינים בהרפתקה או במנוחה? רומנטיקה או קניות? טבע או תרבות? אולי אתם כמהים לראות את הקרחונים של אלסקה. או אולי לחקור את הרחובות המרוצפים של צ'ינקווה טרה או לצלול עם שנורקל בשונית המחסום הגדולה זה יותר הסגנון שלכם? לא משנה מה היעד שלכם, יש לנו שייט אליו.

בחרו את אורך השייט שלכם:

כמה זמן חופשה יש לכם? אם יש לכם שבוע עד 10 ימים, תוכלו להנות כמעט מכל אחת מההפלגות של 7 לילות כולל ימי נסיעה. אם יש לכם 10 ימים ויותר, יכול להיות שהרפתקה באירופה מחכה לכם. ואם יש לכם רק סופשבוע, שייט לפלורידה ואיי הבהאמה יכול להיות מושלם בשבילכם. יהיה אורך החופשה שלכם אשר יהיה, אני ממליץ בחום להאריך את חופשת השייט שלכם בכמה ימים על מנת להנות משהייה בנמל היציאה שלכם לפני או אחרי השייט. אם אתם כבר נמצאים בחופשה, אז למה לא? הרי אתם לא באמת ממהרים לחזור לעבודה!

בחרו את התקציב שלכם:

כמה כסף באפשרותכם להוציא? חופשת שייט היא עדיין אחת מהדרכים הטובות ביותר להפיק את המירב מכספי החופשה שעבורם עבדתם כל כך קשה. עם כל כך הרבה שירותים כלולים, זוהי בחירה חסכונית ללא קשר לאורך השייט שתבחרו. והנה עוד רעיון מפתה לאלה המודעים לתקציב: בחרו מסלולי הפלגות בהם האורח ה-3 וה-4 בחדר מפליגים חינם, מה שאומר שלקחת את הילדים לשייט יצא פחות יקר מאשר לשלם עבור הטיפול בילדים בבית!